LED pazarının üstel büyümesini destekleyen ve şu anda 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Absen, Absen İş Ortağı temsilcisi olmak için benzer düşünen diğer işletmelere ulaşarak küresel sistem entegratörleri ve kiralama şirketleri ağını genişletmeyi planlıyor.

Şirket şu anda bugüne kadar 50.000’den fazla projenin tamamlanmasından sorumlu 2.000’den fazla personel ve temsilci istihdam eden 13 yurtiçi ve yurtdışı ofise sahiptir. LED endüstrisinde yirmi yıldan beri teşvik edilen küresel ortaklıkları daha da ileri götürmek için şirket, benzer ideolojilere, vizyona ve dürtüye sahip işletmeleri ağırlamaya kararlıdır.

Absen başkan yardımcısı Laura Luo, ”LED pazarında büyük bir genişleme yaşadık ve yaşamaya devam edeceğiz” dedi. “Bu büyümeye paralel olarak, mevcut değerli ortaklar ağımızı geliştirmeye kararlıyız. LED ile teknolojik gelişmeler sağlandıkça ve LED’in kullanılabileceği uygulamalar gelişmeye devam ettikçe – Absen temsilcileri ağımız da gelişmelidir. LED için daha iyi bir zaman olmadı.

“Bir şirket olarak çok güçlü hissettiğimiz iş ideolojilerini paylaşan potansiyel ortaklar arıyoruz. Büyümeyi sürdürülebilir bir şekilde desteklemek, yeni ortaklarımızla birlikte ileriye götürmeyi taahhüt ettiğimiz ortak bir çaba olacaktır.”

Absen’in ağ büyüme stratejisinin bu ‘yeni aşaması‘, diğer ’sınıfının en iyisi’ işletmelerin doğrudan Absen’den daha fazla bilgi için başvuruda bulunmalarını gerektiriyor. Yeni ortaklar, ekibin kapsamlı bilgisi ile eğitilecek, yönlendirilecek ve desteklenecek ve küresel pazara sunulan fırsatlardan tam olarak yararlanacaktır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.