Brookings, Güney Dakota’dan Daktronics, Atlanta Hawks ve State Farm Arena ile işbirliği yaparak Atlanta, Georgia’nın merkezindeki arena mekanının dış cephesine yeni bir üç taraflı kayan yazı ekranı ve iki park güvertesi ekranı tasarladı.

Yeni üç taraflı seçim çerçevesi, Centennial Olympic Park Drive’daki State Farm Arena durağındaki metro MARTA istasyonu’nun hemen üzerinde yer almaktadır. Her yöne giden hayranlara ve izleyicilere mesajlaşma sağlamak için üç tarafı vardır.

Seçim çerçevesinin iki tarafı 42 fit yüksekliğinde 30 fit genişliğinde ve bir tarafı 42 fit yüksekliğinde 18 fit genişliğindedir. Bu ekranlar, yaklaşan etkinlikleri, ortaklık bilgilerini ve daha fazlasını paylaşmak için 2,9 milyon LED ve 3,276 metre kare yüksek çözünürlüklü dijital alan için bir araya geliyor. İçerik her iki tarafa özgü olabilir veya üç tarafın etrafında tek bir büyük resim olarak uzanabilir.

Arenanın park alanında iki yeni gösteri de izleyicileri ağırlayacak. Dairesel bir ekran 20,5 ft çapında ölçecek ve bir sarma ekranı 36 ft yüksekliğinde 138 ft genişliğinde ölçecektir. Bu ekranlar, mekanın dış cephesine 4.8 milyon LED ve 5.385 metrekarelik dijital tabela ekliyor

Tüm ekranlar, State Farm Arena’ya yaklaşıp giderken izleyicilere net ve net görüntüler sunmak için 10 milimetre piksel aralığına sahiptir.

Hawks ve State Farm Arena CEO’su Steve Koonin, ”Downtown, dünya standartlarında iki spor ve eğlence tesisi ve Centennial Yards’ın gelişimi ile evrimini sürdürürken, şehir merkezinde imza noktaları olacağına inandığımız bu yeni parçaların eklenmesinden heyecan duyuyoruz” dedi. “Herhangi bir metriğe göre, State Farm Arena dünyanın en iyi arenalarından biri ve yeni seçim çerçevesi binanın içinden nefes kesici bir şekilde dışarıya inanılmaz bir his ve enerji getirecek. Muhteşem tahta, hepsini Times Meydanı’nı anımsatan parlak ışıklar ve görsellerle tamamlayacak.”

Daktronics profesyonel spor müdürü Brent Stevens şunları ekledi: “Heyecanı binanın içinden dışarıya getirmek, Devlet Çiftliği Arenasındaki iyileştirmelerde heyecan verici bir sonraki adım. Şirketimizin mühendislik yeteneklerini ve mekanların hayranları ve izleyicileri için deneyimi geliştirmek için LED teknolojimizle birlikte bu yeteneklerden nasıl yararlanabileceğini gösterdiği için bu projeye dahil olmak harika. State Farm Arena ile ortak olmak ve arenanın etrafındaki alanı dönüştürmelerine yardımcı olmak, bir parçası olmak için heyecan verici ve önümüzdeki birkaç yıl içinde bölgenin nasıl hayata geçtiğini izlemeyi dört gözle bekliyoruz.”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.