BenQ UK, büyüyen müşteri tabanını desteklemek için yeni bir ofis ve Deneyim Paketi açarak Kuzey İrlanda’daki erişimini genişletti. Ebrington Square, Derry – Londonderry’de bulunan yeni alan, kişisel ve sanal gösteriler ve kullanıcı evlat edinme eğitimleri için mevcut olan kıdemli teknik satış müdürü Chris Mellowship tarafından yönetilecek.

Yeni Deneyim Paketinin bir parçası olarak, müşteriler ve iş ortakları BenQ’nun interaktif ekran çözümleri yelpazesiyle yakından ve kişisel olarak tanışabilecekler. Buna ek olarak, BenQ’nun eğitim ve hibrit işyeri teknolojisi çözümleri portföyüne ev sahipliği yapan BenQ Otobüsü, hem Kuzey İrlanda hem de İrlanda Cumhuriyeti’nin yol gösterisine başlamak için İrlanda Denizi’ni geçecek.

İngiltere ve Ben genel müdürü Royce Lye, ”BenQ, 20 yılı aşkın süredir profesyonel AV ve ev eğlence pazarlarında yenilikler yapıyor ve hem Kuzey İrlanda’ya hem de İrlanda Cumhuriyeti’ne yerinde desteğimizi genişletmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.

“Bu bizim için büyüyen bir pazar, bu yüzden kullanıcı topluluğumuzla birlikte çalışmaya hazır bir ekibimiz olmasını ve en son çözümlerimizi deneyimleyebilmelerini ve bilinçli satın alma kararları verebilmelerini sağlamak istedik. Bütün bunlar Ebrington Meydanı, Derry – Londonderry’de bulunan yeni ofisimizin kullanımıyla mümkün olacak ”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.