LOS ANGELES (AP) — Kapanış tartışmaları Perşembe öğleden sonra, eski reality TV yıldızı Blac Chyna’yı Kim Kardashian, Kris Jenner, Khloé Kardashian ve Kylie Jenner’a karşı koyan bir duruşmada başlayacak.

Chyna’nın avukatı Lynne Ciani davacının davasını Perşembe sabahı dinlendirdi. Chyna, televizyon kariyerini mahvetmek için eski nişanlısı Rob Kardashian’ın şiddetli bir tacizcisi olarak rol almak için komplo kurduklarını iddia ederek dört kadına dava açıyor.

Kardashian avukatı David G. Rhodes, kilit tanığı Kris Jenner’ın uzun zamandır erkek arkadaşı Corey Gamble’ı zamanlama sorunları nedeniyle başarısızlıkla çağırmıştı. Perşembe günü, Kardashian’lardan herhangi birini duruşmada daha önce ifade verdikten sonra çapraz sorgulamayı atladığında yapacağını öne sürdüğü gibi savunma tanıkları olarak kürsüye geri çağırmayı reddetti.

Kapanış tartışmaları başlamadan önce Yargıç Gregory W. Alarcon, Chyna’nın avukatından Chyna’nın tekrar kürsüye çıkmasına izin vermesi yönündeki bir önergeyi reddetti çünkü ifadesi sırasında, 2017’de Rob Kardashian’a karşı aldığı bir yasaklama emrinde görünen çıplak bir fotoğrafını gösterdikten sonra üzüldü.

Kardashians’ın avukatı, sorgulaması sırasında fotoğrafın bulunduğu belgeyi ona gösterdi. Hakim, her iki tarafın da duruşmadan önce yasaklama emri de dahil olmak üzere tüm sergileri kabul ettiğini söyledi.

Ciani bu şekilde kabul etmediğini söyledi.

“Çıplak fotoğrafın davacıya sunulmaması konusunda ısrar ettim” dedi.

Fotoğraf, bu dava bittikten kısa bir süre sonra başlayacak başka bir davanın merkezinde yer alıyor. Chyna, Rob Kardashian’ı bunun üzerine dava ediyor ve misilleme nedeniyle çevrimiçi yayınladığını iddia ediyor.

Kris Jenner, Kylie Jenner ve Khloé Kardashian Perşembe günü mahkeme salonunun ön sıralarındaydı. Dokuz günlük duruşmanın çoğuna katıldıktan sonra Kim Kardashian yoktu.

Alarcon Perşembe sabahı geç saatlerde davadaki jüri talimatlarını okumaya başladı. Kapanış tartışmalarının öğleden sonra başlaması ve tamamlanması bekleniyordu.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.