HABERLER

Klasikler için buluştular

02.07.2019 Salı
KLASİKLER İÇİN BULUŞTULAR

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, 2. Uluslararası İstanbul Klasik Araç Festivali’nin açılış daveti için geçen hafta Oligark Beach Bar’da bir araya geldi.

Antika Otomobil Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İstanbul Klasik Araç Festivali'nin açılış daveti, geçtiğimiz hafta Oligark Beach Bar'da yapıldı. DS Automobiles Türkiye ana sponsorluğunda, Otohaber ve Şamdan Plus dergilerinin iş birliğiyle gerçekleştirilen davette, cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.

Quick Sigorta'nın co-sponsor olduğu davette ünlü isimler eğlenceli zaman geçirirken, DS Automobiles'in güncel modellerini de yakından görme fırsatı buldular. 28-30 Haziran tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 2. Uluslararası İstanbul Klasik Araç Festivali, her biri kültürel miras olarak değerlendirilen, dönemlerine damga vurmuş klasikleşmiş araçları, tutkunlarıyla buluşturdu.

Davete katılan konuklar alanda sergilenen klasik otomobille bol bol hatıra fotoğrafı çektirip, sosyal medya hesaplarından paylaştı.

;
BİZE ULAŞIN