Halyna Hutchins’in dul eşi, Rust setinde öldüğü görüntüleri ilk kez çevrimiçi bir haber raporunda gördüğünde, avukatı Santa Fe Şerifinin Ofisini haklarını ihlal etmekle suçlayan bir e-postada yazıyor.

Ölümcül çekimle ilgili soruşturmanın bir parçası olarak Pazartesi günü yayınlanan dosyalar arasında, görüntü yönetmeninin hayatını kurtarmaya çalışan ilk müdahalecilerin vücut kamerası görüntüleri vardı.

Medya kuruluşları tarafından alınan Çarşamba günkü bir e-postada Matt Hutchins’in avukatı, şerifin ofisinin, serbest bırakılması “onarılamaz” hasara neden olan “kilise katında yatan ölmekte olan karısının rahatsız edici ve rahatsız edici video görüntülerini” indirmesini istedi. Eğlence Bu Gece.

 

Avukat Brian Panish, Hutchins ve çiftin 9 yaşındaki oğlu Andros tarafından zevk alınan “onur, mahremiyet, saygı ve adaletin anayasal haklarını” “çiğnedi” diye yazıyor. Ancak “videoyu indirmek, ofisinizin daha fazla zarara neden olma konusundaki suç ortaklığına son verecek.” Şerif Adan Mendoza Çarşamba günü serbest bırakılmasını savundu.

Cnn’ye göre abc’ye verdiği demeçte, bir kamu kayıtları talebine yanıt olarak “gerekli” olduğunu ve “soruşturmada şeffaf olma çabasıydı” dedi.

Ancak Panish, tüm dosyaların serbest bırakılmasının yasal olarak gerekli olmadığını söylüyor. Gerçekten de, “ofisiniz, kamuya açık kayıtlarda yer alan ‘korunan kişisel tanımlayıcı bilgileri’ düzenleme yetkisine sahiptir, ancak açıklanamaz bir şekilde yapmamaya karar vermiştir.Yetkililer Hutchins “alenen basına yayma öncesinde serbest bırakıldıktan malzemeleri gözden geçirmek için, “ama o zaman başa döndük mümkün olacağını vaat eden” Panish yazar.

“Herhangi bir tartışma olmadan ofisiniz tek taraflı olarak Bay Hutchins’e Pazartesi günü sabahın erken saatlerinde gözden geçirilecek materyallere erişim izni verileceğini belirledi,” öğleden sonra serbest bırakılmadan önce, ki bu tamamen yetersizdi … malzemenin hacmi göz önüne alındığında.” Nihayetinde şerifin ofisinin, materyalleri Bay Hutchins’e bırakmadan önce halka yayınladığını iddia ediyor,” görüntülerin oğlunu “duygusal olarak kötüye kullanmak için zorbalar tarafından kullanılacağından” korkuyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.