Apple TV +, “Ted Lasso”, “The Morning Show” gibi beğenilen dizilere ev sahipliği yapıyor ve kısa süre önce “Kıdem Tazminatı” ve “Afterparty” gibi hitlerin yanı sıra SAG, BAFTA, AFI Ödüllü ve Akademi Ödülü’ne aday gösterilen “CODA” filmi ile Oscar ve BAFTA’NIN prömiyerini yaptı “Macbeth’in Trajedisi” ne aday gösterildi.

Ppds’de misafirperverlikten sorumlu uluslararası işletme müdürü Jeroen Verhaeghe, “Artık dünyanın en popüler TV yayın hizmetlerinden biri olan Apple TV+ ‘yı Philips mediasuite’e sunan Apple TV uygulamasına erişim sağlayabildiğimiz için çok mutluyum” dedi. “Otel misafirlerine, keyif aldıkları içeriği istedikleri şekilde yayınlamalarına izin vererek daha da fazla seçenek sunmak. Salgınla birlikte artan akış hizmetleri hiç bu kadar popüler olmamıştı, bu nedenle Philips profesyonel ekranlarımızla günümüz gezginlerinin yeni ihtiyaçlarına ayak uydurmak ve bunları karşılamak PPD’LER ve otelcilik endüstrisi için hayati önem taşıyor.”

Lansmanından bu yana Avrupa’da 180.000’in üzerinde satış gerçekleştiren PPD’LERDEN Philips MediaSuite TV’ler hızla dünyanın önde gelen otel zincirlerinin birçoğu için tercih edilen seçenek haline geldi ve şu anda Nordics, DACH ve Benelüks dahil olmak üzere giderek artan sayıda bölgede pazar lideri konumundalar.

Verhaeghe, ”Philips MediaSuite TV’yi Android TV işletim sisteminde çalıştırma konusundaki stratejik kararımız, müşterilerimizin ve misafirlerinin en son uygulama, önemli bir güvenlik düzeltme eki, kullanıcı analizi, ses kontrolü veya en son akış platformu olsun, bekledikleri en yeni özelliklerden her zaman yararlanacakları anlamına geliyor” diye ekledi.. “Philips Mediasuite’teki Apple TV uygulaması, pazarın talep ettiği ve PPD’LERİN sunulduğu bir başka örnektir. En iyisi bir kez daha iyileşti.”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.